Sklejarki do pudełek "Owocówek"

Sklejarka do pudełek

Każdy właściciel warzywniaka, sadu albo sortowni wie, że najlepiej jest przechowywać naturalne produkty w paczkach. Skrzynki skutecznie chronią towar przed uszkodzeniami oraz wilgocią. Z tego względu niezbędnym narzędziem w prowadzeniu hurtowni jest sklejarka do pudełek. Wyposażenie magazynu w ten automat oszczędzi pracownikom żmudnej pracy, jaką jest składanie kartonowych opakowań. W rezultacie firma funkcjonuje sprawniej, a cały proces sprzedaży przebiega o wiele szybciej.

Właściwości sklejarek do pudełek

Jako dystrybutor maszyn introligatorskich dbamy o to, aby sprzęt dostarczany do Klientów był wysokiej jakości. Z tego względu nasza sklejarka do pudełek na owoce oraz warzywa jest pokryta antykorozyjną powłoką i ma zainstalowany intuicyjny system. Proste w obsłudze urządzenie umożliwia produkcję paczek o różnych wymiarach, przy czym może wytwarzać od 1000 do 1500 skrzynek na godzinę. Dodatkowo automat sam dozuje odpowiednią ilość kleju, wyświetla na ekranie instrukcje poprawnego użytkowania, a także przypomina o przeprowadzaniu regularnej konserwacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi sklejarki do pudełek!

Dostawa i montaż sklejarki do pudełek

Sklejarka do pudełek to podstawowe wyposażenie każdej hurtowni warzyw i owoców. Poza wysokojakościową maszyną nasza firma zapewnia także dowóz pod wskazany adres. Na miejscu dokonujemy pełnego montażu oraz próby produkcyjnej opakowań. Na potrzebę Państwa przeprowadzimy też szkolenia pracowników w zakresie obsługi i eksploatacji automatu do produkcji kartonowych skrzynek. Zachęcamy do sprawdzenia oferty sklepu!