Maszyny do książek

Maszyny do książek

Posiadacz książki w trakcie jej czytania rzadko zdaje sobie sprawę, jak skomplikowany jest proces produkcji tego niepozornego przedmiotu. Zanim trafi w ręce czytelnika, musi przejść długą drogę. Naszym Klientom dostarczamy profesjonalne urządzenia przeznaczone do oprawiania książek, podręczników, kalendarzy, notesów i nie tylko. Sprawdź, jakie maszyny powinny znaleźć się w zakładzie introligatorskim!

Maszyna do okładania książek i nie tylko

Wśród maszyn dostępnych w ofercie naszej firmy wyróżnić należy między innymi niciarki. Modele automatyczne oraz półautomatyczne cenione są za stabilną pracę, szeroki zakres szycia, jak również niezawodne czujniki — zerwanej nici, złamanej igły, nieprawidłowego ułożenia nici. Jeśli zależy Ci na cichej pracy, wygodzie obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwie oraz wydajności, postaw na sprawdzone rozwiązanie w postaci niciarki. Swój zakład introligatorski wyposażyć możesz także w półautomatyczną maszynę do oklejania twardych okładek, automatyczny aplikator kleju czy automaty do dwustronnego bądź czterostronnego zaginania i zaklejania brzegów.

Profesjonalna maszyna do oprawiania książek

Klientom prowadzącym zakłady introligatorskie polecamy również maszyny do wklejania środków w okładki. Półautomat do łączenia i sklejania środków z okładką ceniony jest za wysoką precyzję idącą w parze z łatwą obsługą. To świetne rozwiązanie dla producentów niewielkich nakładów książek lub kalendarzy. Dostarczamy także trójnoże i trymery, dzięki którym docinanie kart (wzdłużne i poprzeczne) odbywa się szybko, precyzyjnie, wydajnie, a przy tym bezpiecznie. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi każdej naszej maszyny do okładania książek!