Maszyny do bindowania

Maszyny do bindowania

Łączenie luźnych stosów dokumentów, wydruków czy kserówek to jedna z podstawowych usług realizowanych przez niemal każdą drukarnię czy punkt ksero. To stosunkowo niedrogi sposób na utrzymanie porządku, chętnie wykorzystywane przez studentów, nauczycieli, ale nie tylko. Maszyny do bindowania mają różne parametry, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do profilu swojej działalności — oprócz bindowania na użytek prywatny, coraz częściej z tej formy scalania wydruków korzystają firmy przy produkcji folderów reklamowych czy niewielkie wydawnictwa rozprowadzające swoje książki wśród uczniów.

Intuicyjne w obsłudze maszyny do bindowania

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom wysokiej jakości maszyn do bindowania. Dzięki doświadczeniu dokładnie wiemy, który model najlepiej sprawdzi się w działalności Kontrahenta. Fachowe doradztwo w zakresie urządzeń, konserwacji oraz eksploatacji pozwoliło nam zyskać zaufanie firm introligatorskich z całej Polski. Gwarantujemy również szkolenie z obsługi sprzętu, dostarczamy pełną dokumentację techniczną, a w przypadku niektórych modeli — również certyfikaty CE i ISO.

Dwuletnia gwarancja i wsparcie serwisowe

Wieloletnia działalność na rynku pozwoliła nam dokładnie zapoznać się z potrzebami naszych Klientów. Właśnie dlatego nasze maszyny dostarczamy bezpośrednio na adres podany przez Zamawiającego, technicy ustawiają wymagane parametry, a każdy Kontrahent ma zagwarantowane wsparcie fachowca oraz — w przypadku usterki — serwis przeprowadzony przez najlepszych specjalistów. Urządzenia do bindowania, podobnie jak wszystkie inne sprzęty, objęte są dwuletnią gwarancją.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem maszyn do bindowania, a w przypadku pytań lub wątpliwości — do kontaktu! Chcesz złożyć zamówienie? Zapoznaj się ze wskazówkami zawartymi na naszej stronie i zadzwoń!